Welcome to Jack & Jill

To start ordering it’s 3 simple steps:

Our Services

Priced between $1-$5 so everyone can afford to have a lunch order.

WE ARE NOT JUST A CATARING, WE ARE FAMILY

Life is like a cataring you can have anything you want as long as you are willing to pay the price.

Our Meals

With the menu prices ranging between $1 to $5, everyone can afford to have a recess and lunch order. Items are updated each School Term so keep and eye out for new fun and yummy items for children and staff !